Telekominikasyon aksesuarları ve GSM operatörleri kontörleri toptan satışı amacıyla 2004 yılında kurulan firmamız, 2007 senesinde e-ticaret dünyasına  www.KONTORPA.com sitesini kurarak adım atmıştır.  Firmamız, 15 yılı aşkın bu sürede 4000’i aşkın bayiye sektörel ürünleri istikrarlı ve başarılı bir şekilde sunmuş ve faaliyetlerine ilk günkü heyecanıyla bugüne kadar devam etmiştir.  Son olarak da 2020 yılında www.1EPIN.com web sitesini kurarak oyun ve dijital kodların toptan ve perakende satışına başlamıştır.

        Amacımız, GSM operatörü kontörleri alanında, 15 yıllık başarılı e-ticaret deneyimimizi, dijital pin ve oyun kodu sektörüne taşıyarak,  www.1EPIN.com'u yeni teknolojilere uyum sağlayan, sürekli gelişen, müşteri memnuniyetini önde tutan, yenilikçi, güvenli, hızlı ve kaliteli hizmet sunan, profesyonel  ve dinamik bir e-ticaret sitesi yapmaktır.

         1epin.com ekibi olarak sizlere hizmetlerimiz ve merak ettikleriniz konusunda bilgi vermekten her zaman memnuniyet duyarız.

ABOUT US

          1epin.com is a professional and innovative e-commerce site that exists and continues to exist in the gaming industry. We provide an innovative, safe, fast and quality service that improves itself every year by adapting to the developing technologies, prioritizing customer satisfaction.

           So what is our purpose?

           Technological entertainment industry. A vast world where we take a step to get rid of today's hustle and büstle and the boring monotony of life. Our ultimate goal is to make this process more enjoyable and easily accessible for you and to provide uninterrupted service. You should choose us. Because 1epin.com provides many opportunities by valuing companies and end consumers. The advantages we offer in game packages will help you make the most suitable choices for you. In addition, you will be able to make your payments as you wish with the various payment methods we offer.

           As the 1epin.com team, we are pleased to inform you about our services and your questions.